• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.

Оголошено тендер

16 974.00 UAH
Номер: f53e304356e241f3bc02f5090985ef09
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-14-016274-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради
Замовник: Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 16 974.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.
Примітки: Природний газ для потреб мешканців гуртожитку - 2,1 тис. куб. м.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 14.04.2025 18:00
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 2.1 тисяча кубічних метрів
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума16 974.00 UAH