-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.
Тендер Prozorro UA-2025-04-24-012666-a
Завершена
16 973.46
UAH з ПДВ
Номер:
c82365f962b346b38d8fc9fee6f66d26
Внутрішній номер закупівлі:
25109793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-24-012666-a
Замовник:
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011284
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 46/15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярослав Швалюк +380981757068 shvaliuk.yaroslav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-04-14-013318-a
Очікувана вартість:
16 973.46 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку - 2,1 тисяча кубічних метрів
Кількість
2.1 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.05.2025 - 31.10.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40121452
-
Контактна особа:
+380663002888
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
16 973.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.04.2025 18:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
24c2069959804ca4a251491b24d4c09b
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-24-012666-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40121452
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
101/ПГ-6638-Г
Сума договору:
16 973.46 UAH з ПДВ
Сума договору:
14 144.55 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку - 2,1 тисяча кубічних метрів: 8 082.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.04.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
23.04.2025 15:00
Статус:
Підписаний