-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелети паливні з деревини листяних порід, група 1, 6мм, ДСТУ 8358- ID: UA-2026-07-23-002250-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29888267
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелети паливні з деревини листяних порід, група 1, 6мм, ДСТУ 8358- ID: UA-2026-06-17-002797-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29561302
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугіл...×-
Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля; Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.
- ID: UA-2026-06-17-002004-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29560520
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелети паливні- ID: UA-2026-05-05-013453-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29124838
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелети паливні з деревини листяних порід, група 1, 8мм, ДСТУ 8358- ID: UA-2025-05-22-008702-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25383460
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо (паливні гранули (пелети))- ID: UA-2024-05-07-004265-a
- Дата створення : 07.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21489578
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні гранули (пелети)- ID: UA-2023-05-15-011419-a
- Дата створення : 15.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17776761
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне- ID: UA-2022-05-29-000074-a
- Дата створення : 29.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14690960
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне- ID: UA-2021-11-09-009612-b
- Дата створення : 09.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12378175
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне А (25-100)- ID: UA-2021-07-08-003788-c
- Дата створення : 08.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10634815
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -