-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-009612-b
Завершена
542 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 710.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 710.00 UAH
Номер:
589efdc7c4de4d87ac2a69c14028f4e9
Внутрішній номер закупівлі:
12378175
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-09-009612-b
Замовник:
ПАВЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-III СТУПЕНІВ ЗІ СТРУКТУРНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ АРЦИЗЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26418524
-
Адреса:
68450, Україна, Одеська область, село Павлівка, вул. СУВОРОВА, 170
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Галицька +380686878814 ludmila.galitska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
542 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 710.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2021 14:20 - 15.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2021 14:20 - 25.11.2021 14:15
Аукціон:
26.11.2021 15:23 - 26.11.2021 15:47
Період кваліфікації:
26.11.2021 15:47 - 29.11.2021 20:38
Період завантаження договору:
29.11.2021 20:38 - 19.12.2021 20:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо
Кількість
68 тонни
Період постачання
29.11.2021 - 15.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГУСАК АРТЕМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 29.11.2021 20:38 - 10.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3083713135
-
Контактна особа:
Артем Гусак +380502678064 info.fop.gusak@gmail.com
-
Адреса:
65049, Україна, Одеська область, місто Одеса, Фонтанська дорога, будинок 58, квартира 51
Оскарження: 29.11.2021 20:38 - 10.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
541 008.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
541 008.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.11.2021 20:38
Відповіді на вимоги
11
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "НВП ФЛЕЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43505362
-
Контактна особа:
Александр Фенько +380502678064 flame.info21@gmail.com
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Верхній Вал, будинок 42, офіс 3
Початкова пропозиція
541 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
541 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
2a72f25666774805885a4edb3692aa7f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-09-009612-b-c1
Постачальник:
ФОП "ГУСАК АРТЕМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3083713135
-
Контактна особа:
Артем Гусак +380502678064 info.fop.gusak@gmail.com
-
Адреса:
65049, Україна, Одеська область, місто Одеса, Фонтанська дорога, будинок 58, квартира 51
Номер договору:
195
Сума договору:
541 008.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
450 840.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.12.2021 00:00 - 15.02.2022 00:00
Дата підписання:
15.12.2021 13:46
Статус:
Виконаний