-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне
541 008.00
UAH з ПДВ
Номер:
2a72f25666774805885a4edb3692aa7f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-09-009612-b-c1
Замовник:
ПАВЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-III СТУПЕНІВ ЗІ СТРУКТУРНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ АРЦИЗЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26418524
-
Контактна особа:
Людмила Галицька +380686878814 ludmila.galitska@gmail.com
-
Адреса:
68450, Україна, Одеська область, село Павлівка, вул. СУВОРОВА, 170
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ГУСАК АРТЕМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3083713135
-
Контактна особа:
Артем Гусак +380502678064 info.fop.gusak@gmail.com
-
Адреса:
65049, Україна, Одеська область, місто Одеса, Фонтанська дорога, будинок 58, квартира 51
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
195
Дата підписання:
15.12.2021 13:46
Період дії договору:
15.12.2021 00:00 - 15.02.2022 00:00
Сума договору:
541 008.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 90 168.00 UAH)
Оплачено:
541 008.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 90 168.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
68 тонни
Період постачання
29.11.2021 - 15.12.2021
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
123b11ef8f0b47ca80054a95f06d8c1c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткова угода №2
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 11:35
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7f71de8584ee483893fb7201d5ad3a2d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії Договору ( з технічних причин не було змінено).
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №1 (дублююча)
Дата внесення змін до договору:
31.01.2022 17:01
Статус:
Опубліковано