• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паливні гранули (пелети)

Завершена

1 080 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 400.00 UAH
Номер: b48f2a8a11fe48589585a92c0a16d519
Внутрішній номер закупівлі: 17776761
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-15-011419-a   
Замовник: ПАВЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ - ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ВІДДІЛЕННЯМ, ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ТА ГІМНАЗІЄЮ ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Людмила Галицька +380686878814 ludmila.galitska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 080 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.05.2023 15:52 - 22.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2023 15:52 - 25.05.2023 00:00
Аукціон: з 25.05.2023 11:48
Період кваліфікації: 25.05.2023 00:01 - 01.06.2023 10:29
Період завантаження договору: 07.06.2023 00:00 - 17.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 080 000.00 Паливні гранули (пелети)