-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливні гранули (пелети)
Тендер Prozorro UA-2023-05-15-011419-a
Завершена
1 080 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 400.00 UAH
Період уточнення:
15.05.2023 15:52 - 22.05.2023 00:00
Відповідь надана
Умови тендерної документації.
Номер:
bdbbab17912f4a49a3bd374491f26de4
Дата опублікування:
20.05.2023 11:29
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику! В умовах тендерної документації вимагається аналогічний договір. Чи може умова вважатися виконаною , якщо договір між Замовником та Постачальником відбувся не через електронну систему закупівель?
Відповідь:
Доброго дня шановний Учаснику! Відповідно до Додатку 1"" Перелік документів та інформації для підтвердження відповідності УЧАСНИКА кваліфікаційним критеріям, визначеним у статті 16 Закону “Про публічні закупівлі”,
Аналогічним вважається договір на поставку товару, що відповідає коду ДК предмету цієї закупівлі та є повністю виконаним. Таким чином аналогічним договором вважається будь-який договір що відповідає коду ДК предмету цієї закупівлі.
Дата відповіді:
22.05.2023 11:27