-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні гранули (пелети)
Оголошено тендер
1 080 000.00
UAH
Номер:
d807a887c3f04f349155c76a10469a01
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-15-005402-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПАВЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ - ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ВІДДІЛЕННЯМ, ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ТА ГІМНАЗІЄЮ ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26418524
-
Адреса:
68450, Україна, Одеська область, село Павлівка, вул. СУВОРОВА, 170
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПАВЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ - ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ВІДДІЛЕННЯМ, ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ТА ГІМНАЗІЄЮ ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26418524
-
Адреса:
68450, Україна, Одеська область, село Павлівка, вул. СУВОРОВА, 170
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 080 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні гранули (пелети)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
15.05.2023 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 080 000.00 UAH