-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля; Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-002004-a
Завершена
572 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1819832374d944aba7ca5e3db8547c85
Внутрішній номер закупівлі:
29560520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-002004-a
Замовник:
ПАВЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ - ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ВІДДІЛЕННЯМ, ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ТА ГІМНАЗІЄЮ ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26418524
-
Адреса:
68450, Україна, Одеська область, село Павлівка, вул. ШКІЛЬНА, 170
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Головчук +380681890205 pavlivskascool@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
572 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 10:12 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 10:12 - 25.06.2026 00:00
Аукціон:
з 25.06.2026 12:24
Період кваліфікації:
25.06.2026 00:00 - 29.06.2026 16:31
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴572 000.00 Тверде паливо