-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля; Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.
Оголошено тендер
572 000.00
UAH
Номер:
2ec8f60341844ef7a269912e764376d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-17-002273-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПАВЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ - ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ВІДДІЛЕННЯМ, ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ТА ГІМНАЗІЄЮ ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26418524
-
Адреса:
68450, Україна, Одеська область, село Павлівка, вул. ШКІЛЬНА, 170
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПАВЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ - ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ВІДДІЛЕННЯМ, ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ТА ГІМНАЗІЄЮ ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26418524
-
Адреса:
68450, Україна, Одеська область, село Павлівка, вул. ШКІЛЬНА, 170
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
572 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля;
Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
17.06.2026 09:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПавлівка
Сума572 000.00 UAH