-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо (паливні гранули (пелети))
Тендер Prozorro UA-2024-05-07-004265-a
Завершена
1 170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 850.00 UAH
Номер:
407d9d77a551433fb516e36637a611ca
Внутрішній номер закупівлі:
21489578
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-07-004265-a
Замовник:
ПАВЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ - ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ВІДДІЛЕННЯМ, ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ТА ГІМНАЗІЄЮ ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26418524
-
Адреса:
68450, Україна, Одеська область, село Павлівка, вул. СУВОРОВА, 170
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Логінова +380989694194 pavlivskascool@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2024 12:13 - 12.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2024 12:13 - 15.05.2024 00:00
Аукціон:
15.05.2024 11:04 - 15.05.2024 12:03
Період кваліфікації:
15.05.2024 12:03 - 29.05.2024 15:04
Період завантаження договору:
04.06.2024 00:00 - 14.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 170 000.00 Тверде паливо (паливні гранули (пелети))