-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне Г(Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний- ID: UA-2026-07-21-006211-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29867803
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
брикет торф'яний- ID: UA-2026-02-26-005066-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28436663
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2)(13-100) Брикет паливний вугільний- ID: UA-2025-06-10-010748-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25562367
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100, Брикет паливний вугільний- ID: UA-2024-03-11-010304-a
- Дата створення : 11.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20982555
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо (брикет паливний вугільний)- ID: UA-2023-03-06-010187-a
- Дата створення : 06.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17164616
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100)- ID: UA-2022-06-29-003665-a
- Дата створення : 29.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14819718
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200)- ID: UA-2021-11-17-013634-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12541041
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне марки А(25-100), вугілля кам’яне марки А (13-50)- ID: UA-2021-07-22-002848-b
- Дата створення : 22.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10815807
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: код —09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне АКО 25-100)- ID: UA-2020-07-01-005021-a
- Дата створення : 01.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5442489
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2019-12-02-001766-b
- Дата створення : 02.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4094911
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне АКО 25/100- ID: UA-2019-09-03-000376-a
- Дата створення : 03.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3737406
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне АКО 25/100- ID: UA-2019-08-16-001133-a
- Дата створення : 16.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3689342
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне АКО 25/100- ID: UA-2019-07-16-001871-b
- Дата створення : 16.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3583181
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо- ID: UA-2018-12-22-002106-b
- Дата створення : 22.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2791265
Державний навчальний заклад "Кілійський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне АКО 25/100- ID: UA-2018-02-26-000735-c
- Дата створення : 26.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1873523
Державний навчальний заклад "Кілійський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02546335ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -