-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам’яне АКО 25/100
Тендер Prozorro UA-2018-02-26-000735-c
Завершена
302 670.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 302.67 UAH
мін. крок: 0.1% або 302.67 UAH
Номер:
09a5edfb280f45c69b53eeae5bd77a6c
Внутрішній номер закупівлі:
1873523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-26-000735-c
Замовник:
Державний навчальний заклад "Кілійський професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546335
-
Адреса:
68300, Україна, Одеська область, м. Кілія, вул. Леніна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Лисиця +380674241500 dnz_kpl@ukr.net http://kiliyakpl.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
302 670.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
302.67 UAH
Період уточнення:
26.02.2018 12:10 - 05.03.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2018 12:10 - 15.03.2018 10:00
Аукціон:
16.03.2018 14:42 - 16.03.2018 15:03
Період кваліфікації:
16.03.2018 15:03 - 28.03.2018 11:53
Період завантаження договору:
22.03.2018 15:33 - 11.04.2018 15:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне АКО 25/100
Кількість
52200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ВЕРТИКАЛЬ КИЇВ
Оскарження: 16.03.2018 15:03 - 02.04.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39942463
-
Контактна особа:
Зеленський Володимир Юрійович +380665319059 zvy@vertikal.kiev.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Кутузова 18/7в
Оскарження: 16.03.2018 15:03 - 02.04.2018 01:00
Початкова пропозиція
290 023.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
273 423.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.03.2018 15:33
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "ТЕПЛОЮГ"
Оскарження: 22.03.2018 15:33 - 08.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41630430
-
Контактна особа:
Корень Христина Олегівна +380977636009 teploiuh@gmail.com
-
Адреса:
66800, Україна, Одеська область, селище міського типу Ширяєве, вулиця Ломоносова, будинок 35-Б
Оскарження: 22.03.2018 15:33 - 08.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
298 584.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
273 528.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.03.2018 11:53
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
589145e61dbd444e98cc3a3399f91181
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-26-000735-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ТЕПЛОЮГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41630430
-
Контактна особа:
Корень Христина Олегівна +380977636009 teploiuh@gmail.com
-
Адреса:
66800, Україна, Одеська область, селище міського типу Ширяєве, вулиця Ломоносова, будинок 35-Б
Номер договору:
14
Сума договору:
273 528.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
12.04.2018 09:00
Статус:
Підписаний