-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам’яне АКО 25/100
Тендер Prozorro UA-2019-07-16-001871-b
Торги не відбулися
244 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 244.25 UAH
мін. крок: 0.1% або 244.25 UAH
Номер:
4014c47fc5804d748743292d9ecec582
Внутрішній номер закупівлі:
3583181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-16-001871-b
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546335
-
Адреса:
68300, Україна, Одеська область, Кілійський район, м.Кілія, вул. Миру, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Анатоліївна Лисиця +380674241500 dnz_kpl@ukr.net http://kiliyakpl.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
244 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
244.25 UAH
Період уточнення:
16.07.2019 14:50 - 04.08.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2019 14:50 - 14.08.2019 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі: місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне АКО 25/100
Кількість
52200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
68300, Україна, Одеська область, Кілійський район, м.Кілія, вул.Миру, буд.6
На карті