• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200)

Завершена

295 020.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 950.20 UAH
Номер: 07332d069b26457b986016f8faa813f1
Внутрішній номер закупівлі: 12541041
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-17-013634-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Контактна особа: Любов Миколаївна Соколова +380968678381 dnz_kpl@ukr.net http://kiliyakpl.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 295 020.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 950.20 UAH
Період уточнення: 17.11.2021 16:57 - 24.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.11.2021 16:57 - 04.12.2021 11:00
Аукціон: 06.12.2021 11:54 - 06.12.2021 12:17
Період кваліфікації: 06.12.2021 12:17 - 09.12.2021 12:38
Період завантаження договору: 09.12.2021 12:38 - 29.12.2021 12:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 38 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 68303, Україна, Одеська область, місто Кілія, вул.Миру,6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СИВАК ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ"

Оскарження: 07.12.2021 16:03 - 18.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 294 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
294 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.12.2021 16:03
Відповіді на вимоги 10
Документи 8
Скарги 0
ТОВ "ТОПОБЛПАЛИВО"

Оскарження: 09.12.2021 12:38 - 20.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 294 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
294 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2021 12:38
Відповіді на вимоги 10
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: 026b40c9b811408790b1dadb0a7f9c06
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-17-013634-a-c1
Постачальник: ТОВ "ТОПОБЛПАЛИВО"
Номер договору: 59
Сума договору: 294 880.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 20.12.2021 13:53
Статус:
Виконаний
pdf
Договір про закупівлю №59.pdf
p7s
sign.p7s