-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам’яне АКО 25/100
Тендер Prozorro UA-2019-08-16-001133-a
Торги не відбулися
254 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 254.25 UAH
мін. крок: 0.1% або 254.25 UAH
Номер:
f2fadef3133e441a99750f578f0dcfd3
Внутрішній номер закупівлі:
3689342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-16-001133-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІЛІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546335
-
Адреса:
68300, Україна, Одеська область, Кілійський район, м.Кілія, вул. Миру, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Анатоліївна Лисиця +380674241500 dnz_kpl@ukr.net http://kiliyakpl.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
254 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
254.25 UAH
Період уточнення:
16.08.2019 13:26 - 23.08.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2019 13:26 - 02.09.2019 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі: місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне АКО 25/100
Кількість
42375 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
68300, Україна, Одеська область, Кілійський район, м.Кілія, вул.Миру, буд.6
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514975
-
Контактна особа:
Лукянов Олександр Степанович +380487868293 otpzdc@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва 70/1
Початкова пропозиція
250 012.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 012.50 UAH з ПДВ
Документи
37
Скарги
0