-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вуличний ліхтар автономний- ID: UA-2026-05-19-002647-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29263336
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампи LED A80- ID: UA-2026-04-14-010867-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28913519
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник консольний LED SLA-50W- ID: UA-2026-04-14-010439-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28913093
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Cвітильник LED Panel- ID: UA-2025-08-15-000808-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26148386
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник консольний LED SLA-50W- ID: UA-2025-04-15-003155-a
- Дата створення : 15.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25017996
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник консольний LED SLA-50W- ID: UA-2025-03-28-002511-a
- Дата створення : 28.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24852724
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник консольний LED SLA-50W- ID: UA-2024-12-12-018498-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23654964
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильник світлодіодний консольний 50W або еквівалент- ID: UA-2022-02-18-011304-b
- Дата створення : 18.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14209601
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент- ID: UA-2021-11-02-015075-a
- Дата створення : 02.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12266749
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник світлодіодний HOPFEN HLR-48- ID: UA-2021-09-10-009867-c
- Дата створення : 10.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11475636
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент- ID: UA-2020-02-28-003392-a
- Дата створення : 28.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4569398
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент- ID: UA-2020-02-24-002809-c
- Дата створення : 24.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4540712
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура- ID: UA-2020-02-12-001751-a
- Дата створення : 12.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4480987
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура- ID: UA-2020-02-10-002044-b
- Дата створення : 10.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4463258
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент- ID: UA-2019-11-19-003020-b
- Дата створення : 19.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4035811
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -