-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Світильник світлодіодний консольний 50W або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2022-02-18-011304-b
Торги не відбулися
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
Номер:
6af6afc618cf4a7582dfc8fadf61a8f8
Внутрішній номер закупівлі:
14209601
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-18-011304-b
Замовник:
ПРИЮТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05378803
-
Адреса:
28034, Україна, Кіровоградська область, смт. Приютівка, вул. Шкільна, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євгеній Вольський +380523564389 priyutivska-rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 250.00 UAH
Період уточнення:
18.02.2022 14:50 - 25.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2022 14:50 - 07.03.2022 00:00
Аукціон:
з 09.03.2022 14:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильник світлодіодний консольний 50W або еквівалент
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.05.2022