• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент

Завершена

240 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
Номер: 913c74a506354d629db8bb2d38520fa6
Внутрішній номер закупівлі: 4540712
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-24-002809-c   
Замовник: ПРИЮТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Вікторія Мегеря +0805235643 priyutivska-rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 400.00 UAH
Період уточнення: 24.02.2020 16:43 - 01.03.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 24.02.2020 16:43 - 11.03.2020 00:00
Аукціон: 11.03.2020 15:40 - 11.03.2020 16:01
Період кваліфікації: 11.03.2020 16:01 - 16.03.2020 16:03
Період завантаження договору: 11.03.2020 16:01 - 31.03.2020 16:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 100 штуки
Період постачання 30.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 28034, Україна, Кіровоградська область, смт Приютівка, вул. Шкільна, 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РУБІКОН-ЕЛЕКТРОСЕРВІС"

Оскарження: 11.03.2020 16:01 - 27.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 239 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
239 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2020 16:03
Документи 39
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІЙ ЛЕД"
Початкова пропозиція 240 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
240 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 23
Скарги 0

Контракти

Номер: c94711d7fe1a40568c9cf29d3c97f4ce
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-24-002809-c-b1
Постачальник: ТОВ "РУБІКОН-ЕЛЕКТРОСЕРВІС"
Номер договору: 1/0320
Сума договору: 239 760.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 199 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 03.04.2020 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №1 0320.pdf
p7s
sign.p7s