-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент
Оголошено тендер
240 000.00
UAH
Номер:
78a2f38b96cd4cf3b09f1a384ca23de4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-19-010688-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПРИЮТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05378803
Замовник:
ПРИЮТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05378803
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент
Примітки:
Технічні вимоги згідно тендерної документації
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.02.2020 17:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума240 000.00 UAH