• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент

Торги відмінено

240 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
Номер: dcf743f283fe42e8a0a8437eccee9d3c
Внутрішній номер закупівлі: 4569398
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-28-003392-a   
Замовник: ПРИЮТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Вікторія Мегеря +0805235643 priyutivska-rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 400.00 UAH
Період уточнення: 28.02.2020 16:07 - 06.03.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 28.02.2020 16:07 - 16.03.2020 00:00
Аукціон: 16.03.2020 12:32 - 16.03.2020 12:53
Період кваліфікації: 16.03.2020 12:53 - 03.04.2020 15:20
Період завантаження договору: 16.03.2020 12:53 - 05.04.2020 12:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 100 штуки
Період постачання 06.04.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 28034, Україна, Кіровоградська область, смт Приютівка, вул. Шкільна, 4 На карті

Інформація про скасування

Номер: 8f7c9aaaf5d74f4a9d7217e37f551d96
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Дата опублікування: 21.04.2020 16:54
Дата виконання: 21.04.2020 16:54
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РУБІКОН-ЕЛЕКТРОСЕРВІС"

Оскарження: 16.03.2020 12:53 - 14.04.2020 00:00
Початкова пропозиція 239 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
239 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.04.2020 15:20
Документи 41
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІЙ ЛЕД"
Початкова пропозиція 240 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
240 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 23
Скарги 0

Контракти

Номер: 5be2f31edc664a4abd56dd4a6b27a5f4
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-28-003392-a-b1
Постачальник: ТОВ "РУБІКОН-ЕЛЕКТРОСЕРВІС"
Сума договору: 239 760.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 239 760.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації