• Відкриті торги
  • КЕП

Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент

Оголошено тендер

240 000.00 UAH
Номер: bb620380973846edac524d5565d4b0f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-28-006377-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ПРИЮТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ПРИЮТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент
Примітки: Технічні вимоги згідно тендерної документації
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.02.2020 15:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума240 000.00 UAH