-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2020-02-28-003392-a
Торги відмінено
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2020 16:07 - 06.03.2020 00:00
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
71e7a119cf43457daab622203daa8cce
Дата опублікування:
04.03.2020 14:25
Опис:
Доброго дня! Прошу надати інформацію, згідно якого нормативно-правового акту України ви вимагаєте у поенційних Учасників Сертиікат СЕ?
Писати відповідь, що товар буде кращим з цим Сертифікатом СЕ не треба, тому що не всі відчизняні виробники мають змогу витрачати кошти на отримання такого, ви вимагаєте його безпідставно. Прошу внести зміни в ТД.
Відповідь:
Добрий день! Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
З вимог Закону, тендерна документація розробляється та затверджується самостійно замовником виходячи з його індивідуальних потреб, що відображається в переліку складових, визначеною частиною другою статті 22 Закону, зокрема інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.
Зміна в тендерній документації інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі призведе до зміни предмета закупівлі та товару в якому відсутня потреба.
Дата відповіді:
06.03.2020 13:13
Відповідь надана
Предмет закупівлі
Номер:
1775bb49ff9545789f70f32321e862d6
Дата опублікування:
04.03.2020 12:03
Опис:
Доброго дня!
Підскажіть будь-ласка, Ви будете закуповувати Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 за допомогою двох закупівель?
Перша UA-2020-02-24-002809-c від 24.02.2020р.
Дргуа UA-2020-02-28-003392-a від 28.02.2020р.
Відповідно до нашого аналізу, різниця між двома закупівлями в тому, що ви додали інформацію в технічне завдання до другої закупівлі UA-2020-02-28-003392-a від 28.02.2020р.
Якщо закупівля буде проводитись за новою закупівлею від 28.02.2020р. UA-2020-02-28-003392-a, просимо Вас скасувати закупівлю від 24.02.2020р.UA-2020-02-24-002809-c. Не зрозуміла логіка запиту однакових пропозицій та однокової кількості але різними заявками!
Відповідь:
Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
З системного аналізу Закону, вбачається, що замовник самостійно визначає потребу в закупівлі, з урахуванням джерела фінансування, річної потреби, особливостей в забезпеченні господарської діяльності (вже наявного майна, обладнання тощо), інших факторів, які впливають на це.
Реалізація потреби в товарі, послузі чи роботі здійснюється замовником з дотриманням Закону та відображається на офіційному порталі оприлюднення інформації про публічні закупівлі України - https://prozorro.gov.ua/
Дата відповіді:
06.03.2020 12:40