-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2021-11-02-015075-a
Завершена
290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 900.00 UAH
Номер:
996ad71039774b46b7e3a43da579c2af
Внутрішній номер закупівлі:
12266749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-02-015075-a
Замовник:
ПРИЮТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05378803
-
Адреса:
28034, Україна, Кіровоградська область, смт. Приютівка, вул. Шкільна, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євгеній Вольський +380523564389 priyutivska-rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 900.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2021 16:55 - 08.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2021 16:55 - 18.11.2021 00:00
Аукціон:
18.11.2021 15:59 - 18.11.2021 16:22
Період кваліфікації:
18.11.2021 16:22 - 23.11.2021 09:59
Період завантаження договору:
23.11.2021 09:59 - 13.12.2021 09:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РУБІКОН-ЕЛЕКТРОСЕРВІС"
Оскарження: 23.11.2021 09:59 - 04.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42177470
-
Контактна особа:
Євгеній Новосьолов +380502507160 novosyolov.evgeniy@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА ЧИКАЛЕНКА, будинок 1 А, офіс 425
Оскарження: 23.11.2021 09:59 - 04.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
287 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
287 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2021 09:59
Відповіді на вимоги
11
Документи
58
Скарги
0
ТОВ "НЕКСОН ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41915533
-
Контактна особа:
Павло Антоненко +380958348910 tovneksontreid@gmail.com
-
Адреса:
50055, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ АКЦІОНЕРНА, будинок 25
Початкова пропозиція
290 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
158430fb36e94e81b29eea653c7a9117
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-02-015075-a-a1
Постачальник:
ТОВ "РУБІКОН-ЕЛЕКТРОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42177470
-
Контактна особа:
Євгеній Новосьолов +380502507160 novosyolov.evgeniy@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА ЧИКАЛЕНКА, будинок 1 А, офіс 425
Номер договору:
270
Сума договору:
287 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
239 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.12.2021 15:00
Статус:
Виконаний