• Відкриті торги
  • КЕП

Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент

287 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 158430fb36e94e81b29eea653c7a9117
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-02-015075-a-a1
Замовник: ПРИЮТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ТОВ "РУБІКОН-ЕЛЕКТРОСЕРВІС"
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Номер договору: 270
Дата підписання: 07.12.2021 15:00
Період дії договору: 07.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 287 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 850.00 UAH)
Оплачено: 287 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 850.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильник енергозберігаючий світлодіодний СЭС 1-50Л5 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 100 штуки
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання 28034, Україна, Кіровоградська область, смт Приютівка, вулиця Шкільна, 4 На карті