-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2026-09-01-010976-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257782
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2026-08-11-012219-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30055886
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2026-07-30-009170-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955936
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 14 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2026-07-30-008764-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955551
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 14 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2026-07-30-008211-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955001
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 12 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2026-07-23-011745-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29897743
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2025-11-20-004210-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27195960
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2025-11-20-003075-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27194855
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2025-11-07-001428-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27035286
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2025-10-17-013559-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26802568
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2025-10-17-012161-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26801076
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2025-10-10-011459-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26717795
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2025-10-10-011370-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26717718
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2025-09-08-012288-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26365162
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи- ID: UA-2025-09-08-002062-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26354994
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -