-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-011745-a
Завершена
170 430.00
UAH без ПДВ
Номер:
a0fa5a3f363b4e4fbb23cb68f6110fb9
Внутрішній номер закупівлі:
29897743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-011745-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45400935
-
Адреса:
21010, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Ботанічна, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Онищенко Ростислав 380660037781 logist.kvg@hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 430.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 17:36 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 17:36 - 31.07.2026 10:00
Аукціон:
з 03.08.2026 14:08
Період кваліфікації:
31.07.2026 10:00 - 05.08.2026 09:31
Період завантаження договору:
11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 430.00 Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи