• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 14 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 14 днів назад

236 500.00 UAH без ПДВ
Номер: b8a1355a5c3044019325a1ac7d6fecca
Внутрішній номер закупівлі: 29955936
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-30-009170-a   
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС)
Контактна особа: Луговський Роман 380674703649 ramzes8lrv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 236 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.07.2026 16:20 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2026 16:20 - 14.08.2026 00:00
Аукціон: з 14.08.2026 15:45
Період кваліфікації: 14.08.2026 00:00 - 18.08.2026 11:28
Період завантаження договору: 24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴236 500.00 Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи