-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-008211-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 12 днів назад
51 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
e933b1ddd32c422a88e28ddb0c7dd26e
Внутрішній номер закупівлі:
29955001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-008211-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45400935
-
Адреса:
21010, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Ботанічна, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Луговський Роман 380674703649 ramzes8lrv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
51 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 15:38 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 15:38 - 14.08.2026 10:00
Аукціон:
з 17.08.2026 13:45
Період кваліфікації:
14.08.2026 10:00 - 20.08.2026 12:41
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 600.00 Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи