• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи

Оголошено тендер

61 920.00 UAH
Номер: 005c78679d80422aa0e1655616bfb588
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-004408-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС)
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 61 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 23.07.2026 11:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума61 920.00 UAH