• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи

Завершена

131 340.00 UAH з ПДВ
Номер: 8ab8f429edd64315976a77ac7e8422b6
Внутрішній номер закупівлі: 30257782
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010976-a   
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС)
Контактна особа: Черняк Наталія Миколаївна 380982543486 n.chernyak_vin@hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника. З метою підготовки до опалювального сезону 2026-2027 років приміщення територіального сервісного центру № 0545 РСЦ ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС), існує нагальна потреба в здійсненні закупівлі за предметом «Дров’яна деревина непромислового використання 1 групи». Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС у Вінницькій Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором № UA-2026-08-11-012219-а, на очікувану вартість 110 000,00 грн (сто десять тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ. 19 серпня 2026 через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей (Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається). У зв’язку з необхідністю здійснення закупівлі, з метою забезпечення потреб сервісного центру регіональним сервісним центром ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях повторно проведено моніторинг та переговори щодо пошуку постачальника товару. Враховуючи зазначене вище, та лист постачальника – ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «ЛІТИНСЬКИЙ РАЙАГРОЛІС» - ВОКСЛП «ВІНОБЛАГРОЛІС», яким останній підтверджує можливість поставити товар за предметом: Дров’яна деревина непромислового використання 1 групи у необхідній кількості з необхідними технічними, якісними та кількісними характеристиками предмета закупівлі, які були зазначені під час проведення відкритих торгів, Замовником прийнято рішення про укладення договору про закупівлю без використання електронної системи (за пп. 6 п. 13 Особливостей) з ДП «ЛІТИНСЬКИЙ РАЙАГРОЛІС» - ВОКСЛП «ВІНОБЛАГРОЛІС» на очікувану вартість 131 340,00 грн, у т.ч. ПДВ – 21 890,00 грн. Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення потреби Замовника в умовах воєнного стану Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлю без застосування відкритих торгів, як виняток, підстави за підпунктом 6 підпункту 13 Особливостей. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3⁸ розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави». Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження): 1. Звіт про результати проведення процедури закупівлі (UA-2026-08-11-012219-а).
Очікувана вартість: 131 340.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 39.8 метр кубічний
Період постачання до 20.11.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "ЛІТИНСЬКИЙ РАЙАГРОЛІС"-ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС"
Ціна пропозиції 131 340.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:31
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 318086c4e528451ebec142f5d825c3af
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-010976-a-a1
Постачальник: ДП "ЛІТИНСЬКИЙ РАЙАГРОЛІС"-ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС"
Номер договору: 219-26
Сума договору: 30 690.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 25 575.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір 219-26.pdf
pdf
Обґрунтування підстави застосування п.13 Особливостей.pdf
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s