-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2020-08-14-001542-a
- Дата створення : 14.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5927284
БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 24905562ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2020-08-14-000340-a
- Дата створення : 14.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5925092
БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 24905562ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2020-07-21-005538-b
- Дата створення : 21.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5659181
БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 24905562ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2020-07-21-005031-b
- Дата створення : 21.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5658252
БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 24905562ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2020-07-03-002076-a
- Дата створення : 03.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5467822
БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 24905562ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2020-07-03-001673-a
- Дата створення : 03.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5467066
БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 24905562ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональний комп'ютер ( 5шт.) та ноутбук ( 6 шт.)- ID: UA-2020-06-19-004701-c
- Дата створення : 19.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5338713
БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 24905562ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Портативний комп'ютер вчителя( ноутбук)- ID: UA-2019-11-21-002337-b
- Дата створення : 21.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4047780
Ботіївська сільська рада ЄДРПОУ: 24905562ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -