• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Ноутбук

Завершена

16 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 3469a8baa4b1493487d3b0ef6921867b
Внутрішній номер закупівлі: 5927284
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-14-001542-a   
Замовник: БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Анна Поліщук +380978353664 botievootg@ukr.net http://botiive.rada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 16 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штуки
Період постачання до 01.09.2020
Місце постачання 72431, Україна, Запорізька область, село Ботієве, Тараса Шевченка, 59 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватний підприємець Єфименко Євген Олексійович

Оскарження: 14.08.2020 11:09 - 25.08.2020 00:00
Ціна пропозиції 16 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2020 11:09
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 4a646138e14644b39a46ae841a3f0047
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-14-001542-a-a1
Постачальник: Приватний підприємець Єфименко Євген Олексійович
Номер договору: 88
Сума договору: 16 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 26.08.2020 14:09
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s