-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2020-08-14-000340-a
Завершена
10 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
62c21d932d024ec4ab3a5b7b1b2cb825
Внутрішній номер закупівлі:
5925092
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-14-000340-a
Замовник:
БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24905562
-
Адреса:
72431, Україна, Запорізька область, с. Ботієве, вул. Тараса Шевченка, буд. 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Поліщук +380978353664 botievootg@ukr.net http://botiive.rada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
10 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.09.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватний підприємець Єфименко Євген Олексійович
Оскарження: 14.08.2020 09:15 - 25.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30482222
-
Контактна особа:
Єфименко Євген Олексійович 0979173173
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовське, вул. Покровська, буд.26
Оскарження: 14.08.2020 09:15 - 25.08.2020 00:00
Ціна пропозиції
10 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2020 09:15
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
46e32a731f1c4ad09eeac62e450f5782
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-14-000340-a-a1
Постачальник:
Приватний підприємець Єфименко Євген Олексійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
30482222
-
Контактна особа:
Єфименко Євген Олексійович 0979173173
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовське, вул. Покровська, буд.26
Номер договору:
88
Сума договору:
10 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
26.08.2020 14:13
Статус:
Підписаний