-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2020-07-21-005031-b
Торги не відбулися
16 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 160.00 UAH
мін. крок: 1% або 160.00 UAH
Номер:
afccefa6161f419a8f3da6449dc8fe93
Внутрішній номер закупівлі:
5658252
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-21-005031-b
Замовник:
БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24905562
-
Адреса:
72431, Україна, Запорізька область, с. Ботієве, вул. Тараса Шевченка, буд. 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Поліщук +380978353664 botievootg@ukr.net http://botiive.rada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
160.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2020 14:31 - 27.07.2020 14:22
Період прийому пропозицій:
21.07.2020 14:31 - 06.08.2020 14:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.09.2020