-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбук
Оголошено тендер
16 000.00
UAH
Номер:
67256f4c543d40c1b66e95db99862546
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-21-005991-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24905562
-
Адреса:
72431, Україна, Запорізька область, с. Ботієве, вул. Тараса Шевченка, буд. 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24905562
-
Адреса:
72431, Україна, Запорізька область, с. Ботієве, вул. Тараса Шевченка, буд. 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
16 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.07.2020 14:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума16 000.00 UAH