• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Ноутбук

Торги не відбулися

10 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 105.00 UAH
Номер: 92ec252042c94c4cb0e8f76e254aa8fc
Внутрішній номер закупівлі: 5467066
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-03-001673-a   
Замовник: БОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Андрій Куімов +380964232663 botievootg@ukr.net http://botiive.rada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 105.00 UAH
Період уточнення: 03.07.2020 10:36 - 10.07.2020 10:23
Період прийому пропозицій: 03.07.2020 10:36 - 20.07.2020 10:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штуки
Період постачання до 25.08.2020
Місце постачання 72431, Україна, Запорізька область, село Ботієве, Тараса Шевченка, 59 На карті