-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали та частини до друкувальної техніки- ID: UA-2026-05-05-012355-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29123790
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали та частини до друкувальної техніки- ID: UA-2025-05-08-004829-a
- Дата створення : 08.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25237011
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали та частини до друкувальної техніки- ID: UA-2024-05-13-007138-a
- Дата створення : 13.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21539459
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали та частини поліграфічного обладнання- ID: UA-2023-04-03-008184-a
- Дата створення : 03.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17397801
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали та частини поліграфічного обладнання- ID: UA-2023-03-20-004998-a
- Дата створення : 20.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17279839
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини та приладдя до офісної техніки- ID: UA-2022-12-22-016184-a
- Дата створення : 22.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16403643
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Ка...×-
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картриджі)
- ID: UA-2021-07-14-005335-c
- Дата створення : 14.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10712895
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Ча...×-
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Частини та приладдя до офісної техніки)
- ID: UA-2021-02-22-006541-b
- Дата створення : 22.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8733017
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Витратні матеріали до принтерів- ID: UA-2018-03-13-001649-a
- Дата створення : 13.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1828185
Комунальне підприємство "Київський інститут земельних відносин" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30124000-4 Частини та приладдя до офісної технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Витратні матеріали до плотеру- ID: UA-2017-09-18-001013-c
- Дата створення : 18.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1174675
Комунальне підприємство "Київський інститут земельних відносин" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30124000-4 Частини та приладдя до офісної технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Витратні матеріали до плотеру- ID: UA-2017-09-13-000322-c
- Дата створення : 13.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1146114
Комунальне підприємство "Київський інститут земельних відносин" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30124000-4 Частини та приладдя до офісної технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Витратні матеріали до принтерів- ID: UA-2017-06-14-001136-a
- Дата створення : 14.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 946463
Комунальне підприємство "Київський інститут земельних відносин" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30124000-4 Частини та приладдя до офісної технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Витратні матеріали до принтерів- ID: UA-2016-11-10-000892-b
- Дата створення : 10.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 341319
Комунальне підприємство "Київський інститут земельних відносин" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30124000-4 Частини та приладдя до офісної технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини до принтерів- ID: UA-2016-11-10-001288-b
- Дата створення : 10.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 322034
Комунальне підприємство "Київський інститут земельних відносин" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 30124000-4 Частини та приладдя до офісної технікиЗавершена -