• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Витратні матеріали та частини до друкувальної техніки

Завершена

1 042 408.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 300.00 UAH
Номер: 27393e9732cc4890ba47b3eb6830ab70
Внутрішній номер закупівлі: 21539459
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-13-007138-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
Контактна особа: Олександр Безнощенко +380442027973 o.beznoshchenko@kizv.gov.ua https://kizv.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 042 408.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.05.2024 14:46 - 18.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2024 14:46 - 21.05.2024 10:00
Аукціон: 22.05.2024 15:11 - 22.05.2024 15:34
Період кваліфікації: 22.05.2024 15:34 - 23.05.2024 16:13
Період завантаження договору: 29.05.2024 00:00 - 08.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 042 408.20 Витратні матеріали та частини до друкувальної техніки