• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Витратні матеріали та частини до друкувальної техніки

Оголошено тендер

1 042 408.20 UAH
Номер: b688599698d54834a2cdd8dbc47bcc18
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-26-006859-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
Очікувана вартість: 1 042 408.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Витратні матеріали та частини до друкувальної техніки
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 26.04.2024 12:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума69 644.20 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума972 764.00 UAH