-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Частини та приладдя до офісної техніки)
Тендер Prozorro UA-2021-02-22-006541-b
Частини та приладдя до офісної техніки за технічними, якісними, кількісними та іншими вимогами відповідно до Додатку 3 до тендерної документації
Завершена
478 679.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 786.79 UAH
мін. крок: 1% або 4 786.79 UAH
Номер:
678c723cd482457282265f7ab4542fbb
Внутрішній номер закупівлі:
8733017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-22-006541-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348604
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Біленчук +380442346566 nataliia.bilenchuk@kizv.gov.ua https://kizv.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
478 679.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 786.79 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 600.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2021 12:43 - 02.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2021 12:43 - 12.03.2021 00:00
Аукціон:
16.03.2021 12:43 - 16.03.2021 13:04
Період кваліфікації:
16.03.2021 13:04 - 18.03.2021 16:15
Період завантаження договору:
18.03.2021 16:15 - 07.04.2021 16:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться Покупцем на підставі частини першої статті 49 Бюджетного кодексу України у національній валюті України в безготівковій формі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(видалене)
Кількість
Період постачання
до 20.12.2021
Тонер Black (чорний), TN328K
Кількість
26 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Тонер Yellow (жовтий), TN328Y/ Magenta (пурпурний), TN328M / Cyan (блакитний), TN328C
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Фотоциліндр чорний (C250i /C300i /C360i), DR316K
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Фотоциліндр колір YMC (C250i / C300i / C360i), DR316
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Накопичувач відпрацьованого тонеру
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Модуль переносу зображення
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Ролик переносу зображення
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Тонер картридж К, 006R01693
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Тонер картридж С, 006R01694 / М, 006R01695/ Y, 006R01696
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Контейнер відпрацьованого тонеру, 008R13215
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Драм картридж, 013R00677
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Тонер картридж К, TK-5230K
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Тонер картридж С, TK-5230C / М, TK-5230M / Y, TK-5230Y
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВЕРО-ПРІНТ"
Оскарження: 18.03.2021 16:15 - 29.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37388311
-
Контактна особа:
Юрій Годліс +380504884080 slava@averoprint.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Княжий Затон, 2/30, кв.197
Оскарження: 18.03.2021 16:15 - 29.03.2021 01:00
Початкова пропозиція
474 633.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
474 633.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2021 16:15
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "АЛЬЯНС-ПРІНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42697648
-
Контактна особа:
Вячеслав Чудновець +380509017527 alliance-print@ukr.net
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 18, офіс 87
Початкова пропозиція
477 787.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
477 787.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
cb44ebb781574159bc27f73b06b90dbf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-22-006541-b-a1
Постачальник:
ТОВ "АВЕРО-ПРІНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37388311
-
Контактна особа:
Юрій Годліс +380504884080 slava@averoprint.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Княжий Затон, 2/30, кв.197
Номер договору:
01042021
Сума договору:
474 633.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
395 527.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.04.2021 10:00
Статус:
Виконаний