-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Частини та приладдя до офісної техніки)
Тендер Prozorro UA-2021-02-22-006541-b
Частини та приладдя до офісної техніки за технічними, якісними, кількісними та іншими вимогами відповідно до Додатку 3 до тендерної документації
Завершена
478 679.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 786.79 UAH
мін. крок: 1% або 4 786.79 UAH
Період оскарження:
22.02.2021 12:43 - 08.03.2021 00:00
Нічого не знайдено.