-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Частини та приладдя до офісної техніки)
474 633.00
UAH з ПДВ
Номер:
cb44ebb781574159bc27f73b06b90dbf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-22-006541-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348604
-
Контактна особа:
Наталія Біленчук +380442346566 nataliia.bilenchuk@kizv.gov.ua https://kizv.gov.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АВЕРО-ПРІНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37388311
-
Контактна особа:
Юрій Годліс +380504884080 slava@averoprint.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Княжий Затон, 2/30, кв.197
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
01042021
Дата підписання:
01.04.2021 10:00
Період дії договору:
01.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
474 633.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 79 105.50 UAH)
Оплачено:
474 633.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 79 105.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(видалене)
Кількість
Період постачання
до 20.12.2021
Тонер Black (чорний), TN328K
Кількість
26 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Тонер Yellow (жовтий), TN328Y/ Magenta (пурпурний), TN328M / Cyan (блакитний), TN328C
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Фотоциліндр чорний (C250i /C300i /C360i), DR316K
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Фотоциліндр колір YMC (C250i / C300i / C360i), DR316
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Накопичувач відпрацьованого тонеру
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Модуль переносу зображення
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Ролик переносу зображення
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Тонер картридж К, 006R01693
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Тонер картридж С, 006R01694 / М, 006R01695/ Y, 006R01696
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Контейнер відпрацьованого тонеру, 008R13215
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Драм картридж, 013R00677
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Тонер картридж К, TK-5230K
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Тонер картридж С, TK-5230C / М, TK-5230M / Y, TK-5230Y
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2021