-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали та частини до друкувальної техніки
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-012355-a
Завершена
1 002 007.70
UAH з ПДВ
Номер:
0817a672dc534b42a1a5c7aca4cfe653
Внутрішній номер закупівлі:
29123790
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-012355-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348604
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Безнощенко +380443665784 o.beznoshchenko@kizv.gov.ua https://kizv.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 002 007.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 15:58 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 15:58 - 13.05.2026 00:00
Аукціон:
13.05.2026 13:07 - 13.05.2026 13:30
Період кваліфікації:
13.05.2026 13:30 - 18.05.2026 11:12
Період завантаження договору:
24.05.2026 00:00 - 03.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 002 007.70 Витратні матеріали та частини до друкувальної техніки