-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали та частини поліграфічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-03-20-004998-a
Торги не відбулися
632 029.06
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 320.29 UAH
мін. крок: 1% або 6 320.29 UAH
Номер:
ab23a548097348aeacace4eb35e2aa1d
Внутрішній номер закупівлі:
17279839
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-20-004998-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348604
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Безнощенко +380442027973 kizv.zakupivli@gmail.com https://kizv.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
632 029.06 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2023 12:24 - 24.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2023 12:24 - 28.03.2023 10:00
Аукціон:
28.03.2023 10:01 - 28.03.2023 10:01
Період кваліфікації:
28.03.2023 10:01 - 31.03.2023 11:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴632 029.06 Витратні матеріали та частини поліграфічного обладнання