-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2026-08-26-001000-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30192628
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниКваліфікація -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини ( Гіпохлорит натрію марки А)
- ID: UA-2026-07-10-006623-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29785385
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічн...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-12-19-010357-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27666348
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-12-19-004434-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27660521
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-10-02-003888-a
- Дата створення : 02.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26619991
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-07-22-009715-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25943615
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-07-22-007248-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25941106
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічн...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-02-17-003271-a
- Дата створення : 17.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24445399
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Гіпохлорит натрію марки А)
- ID: UA-2024-01-12-004499-a
- Дата створення : 12.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20366198
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2023-06-16-007121-a
- Дата створення : 16.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18132235
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Гіпохлорит натрію марки А, гіпохлорит натрію марки Б)
- ID: UA-2023-04-13-001280-a
- Дата створення : 13.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17487303
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (гіпохлорит натрію)- ID: UA-2023-02-28-001268-a
- Дата створення : 28.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17106417
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Гіпохлорит натрію марки А) .- ID: UA-2022-09-20-006147-a
- Дата створення : 20.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15378437
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24312220-2 Гіпохлорит натріюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Гіпохлорит натрію марки А) .- ID: UA-2022-08-31-003522-a
- Дата створення : 31.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15223735
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24312220-2 Гіпохлорит натріюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Гіпохлорит натрію марки А) .- ID: UA-2022-08-01-005706-a
- Дата створення : 01.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15006559
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24312220-2 Гіпохлорит натріюЗавершена -