-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Промислові гази- ID: UA-2026-05-01-012053-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29096574
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Промислові гази- ID: UA-2026-03-17-007166-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28628867
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2026-02-09-011895-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28236662
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2025-04-01-012967-a
- Дата створення : 01.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24885754
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2024-09-10-008948-a
- Дата створення : 10.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22540880
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2024-03-22-003632-a
- Дата створення : 22.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21096463
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2023-06-27-010213-a
- Дата створення : 27.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18253295
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2023-05-05-002891-a
- Дата створення : 05.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17679712
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2023-04-11-001131-a
- Дата створення : 11.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17462734
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2023-01-20-011159-a
- Дата створення : 20.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16670249
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2023-01-20-010871-a
- Дата створення : 20.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16669935
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2023-01-09-004352-a
- Дата створення : 09.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16556736
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2022-11-02-008768-a
- Дата створення : 02.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15744839
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2022-10-06-002740-a
- Дата створення : 06.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15513774
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"- ID: UA-2022-09-22-007820-a
- Дата створення : 22.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15405135
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -