-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"
Тендер Prozorro UA-2024-09-10-008948-a
Завершена
99 890.39
UAH з ПДВ
Номер:
2bc7f0978e494b2c86417f7a67bf7221
Внутрішній номер закупівлі:
22540880
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-10-008948-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494840
-
Адреса:
03179, Україна, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевченко Олексій Васильович 380443339161 kmkl7kmkl7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
У зв'язку з тим, що Постачальник заправляється киснем в східних областях України, через масові повітряні тривоги та атаки рф періодично відбуваються перебої з постачання. Тому є потреба в заключенні договору з альтернативною компанією на випадок можливих затримок.
Очікувана вартість:
99 890.39 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний рідкий
Кількість
7.14 тонна
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДІКАЛ-ГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43720384
-
Адреса:
08133, Україна, Київська область, Вишневе, вул.Першотравнева, будинок 14, офіс 2/4
Ціна пропозиції
99 890.39 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.09.2024 14:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5d85bebaf6244b92902f10bc19874810
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-10-008948-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДІКАЛ-ГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43720384
-
Адреса:
08133, Україна, Київська область, Вишневе, вул.Першотравнева, будинок 14, офіс 2/4
Номер договору:
03/09-1
Сума договору:
99 890.39 UAH з ПДВ
Сума договору:
93 355.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.09.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
06.09.2024 15:00
Статус:
Виконаний