-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"
Тендер Prozorro UA-2024-03-22-003632-a
Завершена
2 760 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 800.00 UAH
Номер:
93ba4ff1eb4346b2851fe67acd171239
Внутрішній номер закупівлі:
21096463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-22-003632-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494840
-
Адреса:
03179, Україна, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевченко Олексій Васильович 380443339161 kmkl7kmkl7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 760 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.03.2024 11:15 - 27.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2024 11:15 - 30.03.2024 12:00
Аукціон:
01.04.2024 14:15 - 01.04.2024 14:38
Період кваліфікації:
01.04.2024 14:38 - 04.04.2024 16:21
Період завантаження договору:
10.04.2024 00:00 - 20.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 760 000.00 Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"