• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"

Оголошено тендер

2 760 000.00 UAH
Номер: b5d5ac40b6744215a364accb84d469c7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-22-004411-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 2 760 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Дата опублікування: 22.03.2024 11:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 760 000.00 UAH